strona główna     

 
 

Data: 2018-06-06
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt do inspektora ochrony danych możliwy jest pod adresem e-mail:
rodobeata@gmail.com

   więcej informacji


Data: 2018-04-26
Lokal użytkowy do wynajęcia
Lokal użytkowy o powierzchni 50m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Andersa 52 w Ciechanowie z osobnym wejściem. Budynek został oddany do użytkowania w 2010r. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ciepłej wody. Składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza z WC.

W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna jedno i wielorodzinna. Dojazd do budynku od strony ul. Płońskiej. Przed budynkiem znajduje się parking.

Lokal może być przystosowany jako pomieszczenie biurowe lub pod działalność usługową.

   więcej informacji


Data: 2017-04-07
Budowa budynku mieszkalnego
   Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Ciechanowie informuje, że planuje budowę budynku mieszkalnego na zasadach partycypacji przyszłych najemców-inwestorów w kosztach budowy mieszkań, które będą zasiedlane na zasadach najmu.
   Udział najemcy-inwestora będzie wynosił 30 % kosztu budowy 1 m2 powierzchni użytkowej mieszkania.
   Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Ciechanowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowanych pozyskaniem mieszkań o zgłoszenie się do siedziby TBS Spółka z o.o. w Ciechanowie przy ul. Okrzei 14 pokój nr 13 w godzinach 7:00 - 14:30 w celu zadeklarowania swojego udziału jako przyszłego najemcy.
Planowane rozpoczęcie budowy w roku 2018, lokalizacja ul. K. Szwanke w Ciechanowie.
Szczegółowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 23 672-52-76; 23 672-59-80 w. 114

   więcej informacji


 

 

 

 

 

 

 

 

projekt i wykonanie: virtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka plików Cookies. Możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X